Три унікальні функції титану

Функціональні матеріали ґрунтуються на фізичних властивостях інженерних матеріалів, і що в його ролі особливі особливості мають особливий характер електрики, магнетизму, звуку, світла, тепла або матеріалів. Титан та титанові сплави були знайдені у трьох спеціальних додатках.


1. Функція пам'яті: титано-нікелевий сплав має односторонній, двосторонній та повний діапазон ефектів пам'яті при певній температурі навколишнього середовища, визнається найкращим способом запам'ятовування. Інженерні з'єднання труб для гідравлічної системи винищувача; автомобільна система автомобільної магістралі конгломерату; лікування; виготовлені гвинти для лікувального перелому. Вищевказані програми є очевидним ефектом.


2. Функція надпровідності: ніобій-титановий сплав при температурах нижче критичної температури, що показує функцію надпровідного нульового опору.


3. Функції зберігання водню: сплав із Ti-Fe, що володіє водорозпоглинаючими характеристиками, та безпечне зберігання великих кількостей водню, знову виділений водень у певному середовищі. У відокремленні водню, очищення водню, зберігання та транспортування водню, виробництво перспективного водню як енергії теплового насоса та акумулятора.