Як вимірювати титановий кріплення

QQ截图20180417091510_副本.png Для вимірювання високоякісних титанових кріплень рекомендуємо використовувати Digital Vernier Каліпери та манометри для вимірювання крокової нитки.


ВИМІРЮВАННЯ ТІТАНІЙНОГО РОЗШИРЕННЯ


Діаметр хвостовика

Також називається Основний діаметр. Діаметр титанового болта - діаметр хвостовика, виражений у міліметрах для метричних титанових болтів . Оскільки це приблизно так само, як діаметр "майор" або "різьба", то вимірювання діаметра різьби можна використовувати для повністю різьбових титанових болтів .

 

Довжина хвостовика

Довжина титанового кріплення вимірюється з того, де передбачається, що поверхня матеріалу буде до кінця титанового кріплення . Для титанових кріплень, де голова, як правило, сидить над поверхнею, вимірювання відбувається безпосередньо під головою до кінця титанового кріплення . Для титанових кріпильних елементів , які призначені для посилення, вимірювання проводиться з точки на голові, де знаходиться поверхня матеріалу, до кінця титанового кріплення.

 

Крок потоку

Метричні титанові кріплення вказуються за допомогою нитки, а не кількості ниток. Висота нитки - це відстань між нитками, вираженими у міліметрах (вимірювані по довжині титанового кріплення ). Наприклад, висота нитки 1,5 означає, що відстань між однією річкою і наступною - 1,5 мм. Взагалі, менші титанові кріплення мають більш тонкі нитки, тому вони мають нижню висоту нитки.

QQ截图20180417091540.png