Baoji Xinlian титану промисловість Co., ТОВ розташована в Національному хай-тек і новій базі матеріальної промисловості, яка заснована в китайській "Титанової долині" -Баджі. Наша компанія - це технологічне та інноваційне підприємство, що спеціалізується на дослідженні, виробництві та обробці різноманітних титанових або рідкісних металевих виробів.

Наша сфера діяльності охоплює: Ti гвинтів, Ti болти, Ti стандартні кріплення, Ti стержнів, Ti дріт, Ti мета, фланець Ti, різні компоненти з механічним типом, Ti пластини, Ti трубки, лікті та Ti пристроїв. Наші продукти широко використовуються в сферах нафтохімії, електролізу та гальванізації, судноремонту, опріснення морської води, спортивних приладів та ремесел.

Наша компанія надає верстати з ЧПУ, пильні машини, стругальні машини, ударні, свердлильні верстати, фрезерні верстати, верстати з ЧПУ та інше обладнання для механічної обробки. Завдяки багаторічному накопиченню та розвитку, наша компанія завжди працює з якісним передовим методом, приділяючи особливу увагу синхронному оновленню технологій та пристроїв. Ми знаходимося в суворій відповідності з національним стандартом, міжнародним стандартом та галузевим стандартом стосовно технології, одночасно звертаємо увагу на підготовку та поглинання відмінних техніків. Щоб задовольнити як наших вітчизняних, так і закордонних клієнтів, наша компанія все більше додає нове обладнання. В даний час наші процеси обробки є більш всеосяжними, виробничі потужності можуть відповідати різним вимогам обробки.

В даний час наша компанія активно входить до ISO9001: 2000 системи управління якістю. Ми встановили цілі правила, що стосуються закупівлі сировини, виробничого процесу, перевірки, доставки та після продажу на основі стандарту ISO. Так що, щоб забезпечити якість продукції, а також бути прийнятим все більше і більше клієнтів.

Baoji Xinlian Titanium Industry Co., Ltd. буде проводити "Чесні і достовірне, самовдосконалення, якість перш за все, прагнути до кращого", як наша філософія управління, намагатися співпрацювати з клієнтами по всьому світу в безпрограшній ситуації, розвивати разом для наше взаємне світле майбутнє!